Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

Penis boyu önemli mi ?

erken-bosalmaPenis boyu önemli mi ?

Bu konu da günümüze kadar bir çok araştırma ve anket çalışması yapılmış olup günümüz de de hala bir şeyler yapılmaktadır. Bu yazımız da Penis boyu önemli mi ? Sorusuna cevap verecek ve sizlere penisin boyutu mu yoksa işlevi daha önemli bu konuyu anlatacağım.

15.000 erkek üzerin de yapılan araştırmalara göre ortalama olarak penis boyutu 13 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer bir erkeğin penis boyutu bundan daha ufak ise normallerin altın da demektir.

Başka bir araştırmaya göre de penis boyutlarını kafasına takması gereken kişiler kadınlar iken bu durumu takıntı haline getiren kadınlardır. Erkekler bu durum ile ilgili çok fazla takıntılı davranmaktadırlar. Bu neden ile de cinsel hayatları istedikleri gibi gitmemektedir.

Penis boyutunun aslın da çok da fazla bir önemi yoktur daha çok penisin işlevi önemlidir. Yani kadının vajinası da belli bir cm kadar penisi alabilmektedir. Fazla olmasının hiç bir anlamı yoktur aslın da erkeklerin bu durum sebebi ile can sıkıntısı yaşamalarına o kadar gerek yoktur…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )