Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

Libidoyu Arttıran Yiyecekler

Libido, cinsel hormonun haz ve zevk veren şehvet uyandıran doğuştan gelen histir. Libido Sigmund Frued’un ortaya çıkarmış olduğu günümüze kadar gelen terimdir. Libido, insanı hazırlayan ve zevke uyandıran insanı anadan üreme gelen özelliğidir. Bu özelliği artıran bir çok etken bulunmaktadır. Yiyecek, içecek görsel temas, fiziksel temas, hayal kurma gibi etkenlerin libidoyu artırdığı gözlemlenmiştir. Yiyeceklerde libidonun faydanlandığı besin zincirleri kereviz, midye, muz, avokado, badem, karpuz, kabak çekirdeği, çikolata, incir, sarımsak, kuşkonmaz ve yumurtadır. Bunlar en üst seviyeye çıkartan besin zincileridir.

Kereviz, erkeğin kadın üzerindeki baştan çıkarma özelliğini meydana çıkaran andsosteron seviyesini artırır.

Midye, ne kadar pis fakat bir o kadar da lezzetli olan bu besinin kadın ve erkek libidosundaki dopamin miktarını artırır. Testesteron ve sperm üretiminde önemli rol oynar.

Muz, vücuttaki hormon miktarını B vitamini ve potasyum gibi enerji seviyesini bromelayn enzimi yardımıyla artıran meyvedir. Erkeklerin cinsel gücünü  artırdığı bilinmektedir.

Avokado, bu meyvenin bir özelliği geçimişe dayanmaktadır. Eski çağlarda azteklerin bu meyveye testis agacı dediği belirtilmektedir. Kadınlarda tiroyid salgıladığı erkeklerde ise hormon üretimini artırdığı bilinmektedir.

Badem, kokusu gereği kadınlarda bir his uyandırmaktadır. İçerisindeki yağ asiti sayesinde kokusu kadına ulaşır ve kadını baştan çıkaran bir etkisi vardır. Erkeklerde en sağlıklı hormon üretimine yardımcı olur.ü

Karpuz, bilim adamları tarafından da belirtildiği gibi yeni viagra. Erkeklerde kan dolaşımı hızlandırmaktadır İçerisinde bulunan sitrülin amino asidi yardımcı olmaktadır. Kadınların libodo seviyesini üst noktalara çıkarmaktadır.

Kabak Çekirdiği, cinsel isteğin artmasına yardımcı olur. İçerisinde çinko barındıran kabak çekirdeği kadınlarda doğurganlık seviyesini artırmaktadır.

Çikolata, vücuttaki endorfin salgısını artırmaktadır. Aşk ve heyecan veren bir kimyasal bulunmaktadır. Bunun adı feniletilamindir. Bu kimyasal kadınların cinsel hazzını en üst seviyelere çıkarmaktadır.

İncir, içerisinde bulunan afrodizyak etkisi sayesinde eski çağlarda bile bazı madenlerden daha değerli kılmış kendisini. Cinsel istek ve gücü artırmaktadır.

Sarımsak, daha çok ilişkiden önce işe yaramaktadır. Tabi olumsuz sonuçları da olabilir. İlişkide karşı cinse kokmuyorsa cinsel performasını artırır. Çünkü kan dolaşımını artırmaktadır. Cinsel istek arzusu vermektedir.

Kuşkonmaz, içerisinde B ve E vitamini bulundurmaktadır. Her iki cins için de cinsel his ve gücü artırmaktadır. Histamin adı verilen hormonu harekete geçirir.

Yumurta, erksiyonun probleminin bir numaralı düşmanıdır. İçerisinde bulundurduğu B5, B6 ve L-arjinin sertleşmeye, cinsel isteği artırmaya ve düzenlemeye birebir etkilidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )