Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

Cinsel Performansı Arttırmak İçin 9 Yöntem

Erkeklerin cinsel performansını artırmak

Bütün gece yatakta cinsel aktiviteyi sürdürmek istiyorsanız, yalnız değilsiniz. Birçok erkek cinsel performanslarını artırmanın yollarını arıyor. Bu mevcut sorunları iyileştirmeyi veya eşinizi mutlu etmek için yeni yollar aramayı içerebilir. Pazarda pek çok erkek geliştirme hapı var, ancak eczaneyi ziyaret etmeden daha sıkı ve daha uzun süre kalmanın birçok basit yolu var.Penisinin kan basıncında çalıştığını ve dolaşım sisteminizin en üst düzende çalıştığından emin olun. Temelde kalbiniz için iyi olan şey sizin cinsel sağlıklarınız için iyi bir şeydir. Cinsel performansınızı artırmanın diğer kolay yollarını bulmak için okumaya devam edin.

1. Aktif kalın

Sağlığınızı iyileştirmenin en iyi yollarından biri kardiyovasküler egzersizdir. Seks, kalp atış hızınızı yükseltebilir, ancak düzenli egzersiz, kalbinizi şekillendirerek cinsel performansınıza yardımcı olabilir. Koşu ve yüzme gibi ter atma egzersizi günde otuz dakika, libido yükseltmek için harikalar yapabilir

2. Bu meyve ve sebzeleri yiyebilirsiniz

Bazı gıdalar da kan akışınızı artırmanıza yardımcı olabilir. İçerirler:

soğan ve sarımsak: Bu gıdalar nefes nefese mükemmel olmayabilir, ancak kan dolaşımınıza yardımcı olabilirler.
muz: Bu potasyum açısından zengin meyve, önemli cinsel kısımlarınıza faydalı olabilecek ve cinsel performansınızı artıracak kan basıncınızı düşürmenize yardımcı olabilir.
Biber ve Biber: Tüm doğal baharatlı gıdalar hipertansiyon ve iltihap azaltan kan akışınıza yardımcı olur.

3. Et ve diğer gıdaları tüketin

Daha iyi kan akışı elde etmenize yardımcı olabilecek bazı yiyecekler:

omega-3 yağ asitleri: Bu yağ türü kan akışını arttırır. Somon, ton balığı, avokado ve zeytinyağında bulacaksınız.
vitamin B-1: Bu vitamin sinir sisteminizdeki sinyallerin beyninizden penise sinyalleri de dahil olmak üzere daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur. Domuz, fıstık ve börek fasulyelerinde bulunur.
yumurta: Diğer B vitaminlerinde yüksek, yumurta dengesi hormonu seviyelerine yardımcı olur. Bu, genellikle ereksiyonu engelleyen stresini azaltabilir.

4. Stresin azaltılması

Stres, libido da dahil sağlığınızın tüm alanlarına zarar verebilir. Stres, kalp atış hızınızı artırır (kötü yolla) ve kan basıncını yükseltir. Bunların her ikisi de cinsel istek ve performansa zarar veriyor. Psikolojik stres aynı zamanda bir ereksiyona ulaşmayı veya bir orgazma ulaşmayı da etkileyebilir. Egzersiz, stres azaltmak ve sağlığınızı geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Eşinizle stresiniz hakkında konuşmak aynı zamanda ilişkinizi güçlendirirken sizi rahatlatabilir. Stres, cinsel performansınıza zarar verebilecek sigara veya alkol tüketimi gibi kötü alışkanlıkları da tetikleyebilir.

5. Kötü alışkanlıklardan uzak

Sigara içmek ve alkol tüketmek gibi gevşemek için nelere güveniyorsanız cinsel performansı da etkileyebilir. Yapılan çalışmalar, küçük kırmızı bir şarabın dolaşımı artırabileceğini gösterdi; çok fazla alkol olumsuz etkilere neden olabilir. Uyarıcılar kan damarlarını daraltır ve iktidarsızlığa bağlıdır. Sigarayı bırakmak veya sigarayı bırakmak performansı artırmak için ilk adımlardan biridir. Kötü alışkanlıkları egzersiz ve iyi yemek gibi sağlıklı olanlarla değiştirmek, cinsel sağlığın iyileşmesine yardımcı olabilir.

6. Vücudunuz güneş alsın

Güneş ışığı vücudun melatonin üretimini durdurur. Bu hormon uykumuza yardımcı olur, aynı zamanda cinsel dürtülerimizi de hafifletir. Daha az melatonin daha fazla cinsel istek potansiyeli anlamına gelir. Dışarı çıkmak ve güneşin cildinize çarpmasına izin vermek, özellikle vücudun daha fazla melatonin ürettiği kış aylarında cinsel yönünüzü uyandırmanıza yardımcı olabilir.

7. Mastürbasyon ve uzun ömür

Yatakta istediğiniz kadar dayanmazsa, biraz pratiğe ihtiyacınız olabilir. Seks, seks için pratik yapmanın en iyi yolu cinsiyet olmakla birlikte, mastürbasyon da ömrünü uzatmanıza yardımcı olabilir. Ancak mastürbasyon yapmanız zararlı etkilere neden olabilir. Acele ederseniz, eşinizle son sürenizi yanlışlıkla azaltabilirsiniz. Sır, sanki yalnız olmadığın zaman yapmak istediğin gibi son yapıyor

8. Eşinize dikkat edin

Seks tek yönlü bir cadde değildir. Eşinizin arzularına özel dikkat gösterdiğinizde, onlar için cinsel zevki keyifli kılmakla kalmayıp, aynı zamanda sizi dönüştürmemize veya sizi yavaşlatmasına yardımcı olabilir. Bu konuda önceden konuşmak, ısıtmalı bir anı yavaşlatmanız gerektiğinde beceriksizliği hafifletmeye yardımcı olabilir. Ara verdiğiniz sırada eşinize alternatif bir odaklanma veya odaklanma, ikiniz için daha keyifli bir deneyim kazanabilirsiniz.

9. Daha fazla yardım alın

Eğer erektil disfonksiyon , Peyronie hastalığı veya diğer tanı konmuş bozukluklarınız varsa, tıbbi tedaviye ihtiyacınız olabilir. Cinsel performansınızı nasıl artırabileceğinizi doktorunuzla konuşmaktan çekinmeyin. Egzersiz yapmak, doğru yemek yemek ve cinsel yaşamınızın keyfini çıkarmak için asla kötü bir karar değildir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )