Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

Cinsel Performansı Artıran en iyi 10 uygulama

Yatak odası kapısı dışındaki egzersizi takip ederken sorun yaşıyorsanız, performansınızı artıracak on numaralardan oluşan bir liste hazırladık. Esneklik ve güç, oyunu taze ve canlandırıcı tutmak için önemli roller oynamaktadır, bu yüzden gerçekten bunu yaparken ne yapıyorsunuz ?

İşte Sağlıklı Sağlık Devrimi ve ReSYNC Your Life’ın yazarı Samir Becic’in En İyi 10’u :

Hip Thrusts  – Hangi pozisyonda olursanız olun, güçlü, kontrollü bir itme önemlidir. Kalça itme egzersizleri, hareketi rahat hissetmenize yardımcı olur ve hareket kabiliyetinizi ve hareket aralığını artırmanıza yardımcı olur. Daha güçlü itkiler daha iyi orgazm demektir.

Lunges – Lunges, pelvik bölgenize gelen kan akışını artıracak ve yatak odasındaki deneyiminizi geliştirecektir. Genel olarak binalar sağlamlık, dayanma gücü, hareketlilik, denge ve çekirdek kararlılığı için mükemmeldir. Performansınızı, cinsel aktiviteyle ilgisi olduğunda önemli olan bir denge ve kalça flexor hareketliliği sağlayarak yardımcı olurlar. Lunges yapmak, aynı zamanda biraz daha uzun süre tutmanıza izin vererek dayanıklılığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Squats – Squats, libidoya enerji katarak orgazmı daha yoğun hale getirebilecek pelvik bölgedeki kan akışını artırır. Seks geliştirmek için inanılmaz bir egzersiz yapıyorlar çünkü squat yaparken üst beden veya alt bedeninizde daha güçlü bir itme için alt bedeninizi güçlendireceklerdir.

İtmeli- İtmeli-ups dayanıklılığı arttırır ve üst vücudunuzu ve çekirdeğinizi güçlendirir. Eğer bunları düzenli olarak yapmayı taahhüt ederseniz, cinsel ilişki süresince güçlü bir saldırı ve toplam çekirdeğiniz ve üst vücut gücünüzü sürdürme kabiliyetinizde fark görürsünüz. Günde birkaç tane şınav çok uzun sürebilir ve yatak odasında daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olabilir.

Bekletilen Kelebek Pozisyonu – Cinsel aktivite sırasında sürekli gerilen ve meydan okunan kaslara yakından dikkat etmek önemlidir. Geri döndürülen kelebek pozu, iç uyluklarınızı ve kalçanızı gevşetmeye yardımcı olacak önemli bir esneme. Egzersiz programınıza kelebek germek ekleyerek, güçlü olacaksınız, gevşenecek ve harekete geçmeye hazırsınız!

Plank Pose – Tutulan plank poz, yatak odasında dayanıklılık ve dayanıklılığı artırmanın en etkili yollarından biridir. Pervazları yapmak çekirdeğinizi güçlendirmeye yardımcı olur, bu da pürüz gidermeye yardımcı olur ve yaralanmayı önlemek için sırtınızı destekler. Plank pozisyonundayken kas gruplarınızın her birine aktif olarak katılırsanız, vücudunuzun tamamı gözle görülür bir iyileşme görür ve toplam dayanıklılık seviyenizi artıracaksınız.

Kegels – Kegels, hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir seks egzersizidir. İdrarınızın akışını durdurmanıza yardımcı olan kaslarınız olan PC kaslarınızı tonlandırarak ve güçlendirerek dayanıklılık ve kontrolü geliştirirler. Kegels aynı zamanda erine sert sertliği destekleyen ve boşalmanın arkasındaki gücünü sağlayan kaslar olan perineal kasları güçlendirmeye yardımcı olur. Kegels, sadece pelvik sağlık sorunlarını iyileştirmek değil aynı zamanda cinsel yaşamı geliştirmek için de önerilir. Kontrolü sağlamak ve daha yoğun orgazm kurmak için önemli bir egzersiz. Ereksiyon bozukluğunu hafifletmeye yardımcı olabilirler ve erkekler bu kasları hemen orgazmdan önce kasılarak boşalmayı erteleyebilirler.

Stabilite topu vuruşları – Bu tür çarpmalar, çekirdeğinizi güçlendirirken dengeyi ve dengeyi geliştirir. Daha güçlü bir çekirdek, çeşitli cinsiyet pozisyonlarında dengeyi geliştirme becerinizi geliştirirken itme kabiliyetinizi geliştirir ve sırtınızı güçlendirir (genellikle seks sırasında yaralanabilir). Üstelik, topun üstünde değilken o zamanları taklit eder.

Oturma oturumu uzatma – Bu gün ve yaş insanlar, işe gidip gelen arabada ister bir masada ya da bir kanepede otursalar da, zamanın çoğunu otururlarken, belin altındaki kasların birçoğu daralır. Bir yayılma gerilmesi yapmak, artmış sansasyon ve daha iyi orgazm anlamına gelen kan akışını pelvik ve kasık bölgesine geri getiren şeyleri gevşetir. Ayrıca, yatak odasında biraz daha maceracı pozisyonlar yapmanızı sağlayacak mükemmel bir iç uyluk esnemesi.

Aralıklı eğitim – Arazinin dışında, evin içindeki merdivenleri kullanarak veya bir koşu bandında veya hatta çevrenizde bisiklet kullandığınız zaman aralıklarla yapabilirsiniz. Bu kadar çok seçenek vardır. Aralıklı eğitim yapmak, dayanıklılığı artıracak ve dayanıklılığınız daha iyi cinsel performans için daha uzun süre devam etmenizi sağlayacaktır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )