Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

cinsel dayanıklılık nasıl oluşur?

Hem kadınlar hem erkekler tatmin edici seks hayatları arzuluyor. Başarılı bir cinsel ilişki parçası dayanıklılıktır. Ortaklar birbirlerini memnun etmek isterler ve bu, her ikisinin de yerine getirilebilmesi için yeterince uzun sürer. Güçlü cinsel bir ortak olmak bazı işler gerektirir. Sevgilinizi ve kendinizi memnun edebilmeniz için cinsel dayanıklılığınızı toplayın.

Ön sevişimi yalnızca başlangıcından ziyade sevişmenin önemli bir parçası olarak kabul edin. Bırakın ikiniz arasında heyecan olsun. Çocuğunuzun genel dayanıklılığını artırmak için ön sevişimi de içeren sevişme alanlarının tümünde pratik yapın. Hem erojen hem de erojen olmayan bölgelerin tadını çıkarmaya zaman ayırın ve rahatlayın.

Orgazm yakınken nefeslerinizi yavaşlatın. Hem erkekler hem de kadınlar, bilinçli olarak nefes kalıplarını kontrol ederek bir doruk noktasını erteleyebilirler. Tabii ki orgazmı geciktirdiğinizde cinsel deneyim o kadar uzun olur ki, bu tekniği uygulayarak kalıcılığınızı artırabilirsiniz.

Cinsel ilişki sırasında cinsel organlara ilaveten diğer vücut parçalarına da dikkat edin. Bu, doruk noktasını eritebilir ve tecrübenizi uzattığınız zaman bile zevkinizi artıracaktır. Fikir, her oturumda size daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olmak için harekette daha fazla vakit geçirmektir.

Düzenli bir egzersiz programı geliştirin. Haftada en az beş kez, günde yarım saat süreyle orta bir hızda çalışmak kalp de dahil olmak üzere kaslarınızı güçlendirecektir. Fiziksel aktivite de depresyon ve stresle mücadele edecektir. Başka bir deyişle, bedeniniz ve zihniniz daha güçlü olacak; bu da yatarken daha uzun süre yardımcı olacaktır.

Kegel egzersiz yapın. Bu idrar akışını durdurmak için kullanılan pelvik taban kası ile müdahale ve rahatlatmayı içerir. Bu eylem, PC kasları olarak da bilinen puboccoccygeus kasını çalıştırır. PC kasının müdahale hissine alıştığınızda egzersizi idrar yapmadan gerçekleştirebilirsiniz. Hem erkeklerde hem de kadınlarda daha güçlü bir PC kasınız cinsel deneyiminizi geliştirecek ve size daha fazla kontrol sağlayacaktır.

Cinsel dayanıklılığınızı oluşturmak için sağlıklı bir yaşam tarzı tasarlayın. Sağlıklı gıdaları ılımlı miktarlarda tüketin, çok su içerek susun, meşhur bir “iyi saat” de yatın ve gereksiz komplikasyonları bırakın ve her gün güldüğünüz şeyler bularak stres azaltmayı öğrenin.

İpuçları

Erkek boşalmayı ertelemeye yardımcı olmak için sevişme sırasında kadının en üst sıraya girmesine izin verin. Her iki eşin de cinsel dayanıklılığı arttırmasına yardımcı olmak için bu konumu sık sık uygulayın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )