Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Erken boşalma, sertleşme bozukluğu veya orgazma erişemiyorsanız şu an sahip olduğunuzdan daha yüksek bir fitness seviyesine ulaşmanız önemlidir. Bu, aynı zamanda daha sağlıklı bir insan olmak için şarttır. Cinsel işlevi iyileştirmek için yapılan bu en iyi egzersizler, cinsel eyleme doğrudan dahil olan kas gruplarınızı yeniden yapılandırmayı amaçlıyor. Cinsel kaslarınızın sağlığının artırılması, doğal olarak kan akışını artırabilir ve cinsel performansınızı iyileştirebilir.

Egzersizin, Erektil Disfonksiyon, Erken Boşalma ve diğer cinsel sorunların üstesinden gelmek için yapılan tam bulmacaya yalnızca bir katkıda bulunan faktör olduğunu belirtmek önemlidir. Bu, başarısızlığınızın ana nedenlerini ortadan kaldırmak yerine geliştirecektir.

Cinsel kaslarınız ne kadar güçlü olursa, cinsel eylemi gerçekleştirmek için gerekli olan hareketleri kontrol etme yeteneğini kazanma şansınız da o kadar yüksek olur. Bu, montaj kontrolü ve ne kadar süreceğinizi de içerir. Bu, seks sırasında kritik zamanda orgazm dayanıklılığınızı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Ana seks kaslarınızı bu üç basit egzersizle güçlendirmek, eşinizin gerektirdiği süre boyunca devam etmenizi sağlayabilir. Bu, eşinizin cinsel açıdan tatmin olmasını sağlar!

Kegel Egzersiz İyi mi Kötü mü?

Daha önce belirtildiği gibi, cinsel egzersizler cinsel davranışınızı geliştirecek ancak PE veya ED varsa çekirdek problemi ortadan kaldırmayacaktır. Yanlış zamanda yapılan Kegel egzersizleri de sorunlara neden olacaktır:

“Kullan ya da kaybet” sözünü duydun mu? Seks kasların tıpkı diğer kaslar gibidir. Onları düzenli olarak kullanmıyorsanız (mastürbasyon sayılmaz) boyutu ve gücü kaybedeceklerdir. Bir kas gücü kaybedince düzgün çalışmaz. Ve seks kaslarınız düzgün çalışmadığında, sizin için yatakta utanç verici olacak.

Bu nedenle, bekar olsanız bile, şimdi “cinsel yolla çalıştırma” işlemini başlatmak en iyisidir.
Hedeflemeniz gereken iki grup kas vardır:
1) Kişisel orgazm gücünü artıran pelvik taban kasları (PC kasları)
2) Karnınızı “karın ağrısı” na dönüştüren çekirdek kaslarınız (karınlar) ve destek kasları – menteşe “olarak ayarlayın, böylece dikkat çekici bir yorgunluk olmaksızın yavaş yavaş ritmik bir harekete devam edebilirsiniz.

Bu hem erkekler hem de kadınlar için kolayca elde edilebilir. Cinsel işlevi iyileştirmek ve erken boşalma ve sertleşme bozukluğu tedavisi programının bir parçası olarak bu üç en iyi egzersizi kullanın:

Orgasm Kontrolünü Geliştirmek İçin En İyi Penis Güçlendirme Egzersiz ve Egzersiz

1. Bu, Penis Boyutunu (ve Penis Gücünü) Artırmanın ve Orgazm Kontrolünü Geliştirmenin En İyi Egzersizidir

Bu en iyi PC egzersizi, penisini destekleyen kasların boyutunu arttırır, bu yüzden teknik olarak penisin arkasındaki ve etrafındaki kas kütlesi artar ve böylece penisin büyüklüğü artar.

Bir erkek olarak, çekirdek seks kaslarınızı (PC kasları) güçlendirerek penisinizin boyutunu ve peninizin gücünü artırabilirsiniz. Bu, ereksiyonların kazanılmasında daha kolay olmasına yol açabilir. Dişi olarak vajinenizi sıktıracak ve sıkıracağınız (doğumdan sonra da) ve orgazm gücünüzü artıracaksınız.

Erkek veya dişi, PC kasınız (pelvik taban kası) penisinizi veya vajinanızın esnetilmesi ile kolaylıkla tanımlanabilir. Esneklik, idrar boşaltma akışını durdurmak veya işemek için idrar tutmak için yaptığınız şeydir.

Hem erkek hem de kadın için en iyi PC kas egzersizi:
İçinizdeki pelvik taban kaslarınızı kontratla (esnekle- tirin) beşlik süreyle sözleşmeye devam edin. O zaman bu kasları rahatlatın. Bu bir döngüdür. Sözleşme, kasları beşlik süreyle kontrplak tutun, sonra bu kasları rahatlatın.

Bu 1 numaralı penis güçlendirici egzersiz, erektil disfonksiyon sorunlarının düzeltilmesine yardımcı olması için gereklidir ve zihinlerde orgazm üremesine neden olabilir. İndirme talimatları (aşağıda) ayrıca, özellikle Kegel egzersizleri yapılırken erkekler tarafından yapılan yaygın bir hatayla ilgili önemli bilgiler içermektedir. Kegel Egzersizler erken boşalma için en iyi tedavi değildir! Bununla birlikte, ortak bir Kegel egzersize yapılan ufak bir değişiklik PE ve ED’yi yenmek için daha faydalı olmasını sağlayabilir.

Yaşınız ve durumunuz için belirtildiği üzere gerekli döngü miktarını (tekrarlar) tekrarlamanız önemlidir. Bu, erektil disfonksiyon için en iyi tedavide özellikle önemlidir.

istediklerini bulma-uzun ömürlü yatakta geçen-6

Cinsiyete Göre Diğer Esansiyel Egzersizler

2. Destekleyen Seks Kaslarını Gçlendirmek İçin En İyi Egzersiz
Bu ikinci egzersiz olmadan diğer kaslarınız yorgun ve cinsel eylemi tamamlayamayabilir. Bu, her iki taraf için de karşılıklı olarak yerine getirilmesine neden olacaktır. Bu egzersiz, abs, sırt üstü, omuz, göğüs, kollar, bacaklar ve kalçalarınızı güçlendirecektir … Böylece daha uzun sürebilirsin.

itmek erkekİtme. Kendinizi yere indirmenin yerine, yalnızca yarı yarıya aşağı inmenizi istiyorum.

Yarım iniş çıkışlar elde etmek daha kolaydır ve daha hızlı temsilciler yapmanızı sağlar. Bu, cinsel gücünüzü artırmanın yanı sıra cinsel sağlık ve dayanıklılığı da artıracaktır. Güne yayılmış veya rahat hissettiğiniz kadar çok 10 veya 20 itme seti yapın.

3. Genel Cinsel Sağlık Durumunu Arttırmak İçin En İyi Egzersiz

Bu kolay egzersiz, vücudunuzun tüm bölgelerinde kan akışını artırır. Pelvik tabanı, karın, kalça ve üst bacak kaslarınızı güçlendirir. Ayrıca, hücrelerinizden toksinleri atmaya yardımcı olmak için lenfatik sistemi güçlendirir. Bu, daha az uyuşukluk hissetmenize ve cinsel ilişki için daha fazla enerjiye sahip olmanıza yardımcı olur.

rebounder’da kadınMini trambolin üzerinde 10 dakika dinlendirmek, günde iki kez genel sağlık için harikalar yaratacaktır. Önce güvenlik, rebounder’daki yayları örten dolgu olduğundan emin olun.

Hafifçe sıçradığınızda ayaklarınızın hafifçe döndüğünden emin olun. Bir saat yüz yüze beşinci düşünün. Bu, eklemlerinizin doğru şekilde yüklenmesini ve bir yaralanmadan kaçınmasını sağlayacaktır. Ayaklarınızı trambolin ile temas halinde tutun, bu egzersizden maksimum fayda elde etmek için yalnızca yumuşak bir sıçrama yapmanız gerekir.

Cinsel kaslarınızı kullanmanız için “ölü zaman” kullanın. Trafikte otururken, tuvaleti kullanmayı, su ısıtıcısının kaynaması için bekleyerek dönüşünüzü beklediğiniz zamanları içerir. Sexercise için başka harika zamanlar, en sevdiğiniz TV şovlarında reklam molaları sırasında geçerlidir.

Cinsel eylem sırasında daha uzun süren daha iyi performans gösterme şansınızı artırmak için her gün cinsel egzersizler yaptığınızdan emin olun.

Seks Sorunları İçin En İyi Tedavi

Yalnız egzersizler cinsel problemleri iyileştirmek için yeterli değildir . Buna, erken boşalma, erektil disfonksiyon ve orgazm olmaması dahildir. Tıp mesleği dâhil diğer “uzmanlar” ın sana bir cinsel eylemi tamamlamak için normal bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken yapıyı öğretmemesi talihsizdir.

Katkıda bulunan faktörlerin sonucu ne etkilediğini anlayıncaya kadar, yanlış tahminler nedeniyle hep cevap vermeye çabalarsınız.

Örneğin, cinsel ilişki sırasında yanlış zamanlarda PC kasınızı küçültmek, aslında erkenden boşalmanıza neden olabilir! Beyninizin doğru kas programıyla yanıt vermesi için belirli düşünceler ve eylemler gereklidir. Bunu öğrenmek cinsiyet eşitliğinden uzaklaşmaz. Buna karşılık, seks için baştan sona prosedür, kendinizi ve eşinizi tatmin etmek için gereken güvenin tümünü sağlar.

Cinsel sorunlarınızı düşünmemeye ne kadar çok şey denerseniz o kadar çok şey bu düşüncelerinizi tüketir! Sorununuz karmaşık görünse de, tek ihtiyacınız olan şey cinsel ilişki için eksiksiz bir stratejidir. Bu, performans endişenizi ortadan kaldırmanıza ve eşiniz için keyif yaratmanıza imkân tanır.

Gördüğünüz gibi, fiziksel egzersizler cinsel işlev bozukluğunun üstesinden gelmenin sadece bir parçasıdır. Tam kontrolü cinsel olarak geri yükleme konusunda ciddiyseniz, o zaman şu anki düşüncelerinizden ve eylemlerinden hangisinin başarısızlığınıza neden olduğunu anlamanız gerekir . Sorunun nasıl yürüdüğünü anladıktan sonra, kontrol altında cinsel olarak kalmak için doğru düşünce ve eylem dizisini uygulayabilirsiniz!

Yatakta eşinizi tatmin edebilmek için mükemmel bir cinsel yaşamı geri getirmek ister misiniz? Bu, tamamen benim Cinsiyet Mastery’de açıklanmıştır: Erkekler için Sert ve Kontrol programında. Satış sayfasındaki bu video, sorununuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Sorunu sona erdirmek için harekete geçtiğinizde uygun bir seks hayatını yeniden kurmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum.

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Yatak odası kapısı dışındaki egzersizi takip ederken sorun yaşıyorsanız, performansınızı artıracak on numaralardan oluşan bir liste hazırladık. Esneklik ve güç, oyunu taze ve canlandırıcı tutmak için önemli roller oynamaktadır, bu yüzden gerçekten bunu yaparken ne yapıyorsunuz ?

İşte Sağlıklı Sağlık Devrimi ve ReSYNC Your Life’ın yazarı Samir Becic’in En İyi 10’u :

Hip Thrusts  – Hangi pozisyonda olursanız olun, güçlü, kontrollü bir itme önemlidir. Kalça itme egzersizleri, hareketi rahat hissetmenize yardımcı olur ve hareket kabiliyetinizi ve hareket aralığını artırmanıza yardımcı olur. Daha güçlü itkiler daha iyi orgazm demektir.

Lunges – Lunges, pelvik bölgenize gelen kan akışını artıracak ve yatak odasındaki deneyiminizi geliştirecektir. Genel olarak binalar sağlamlık, dayanma gücü, hareketlilik, denge ve çekirdek kararlılığı için mükemmeldir. Performansınızı, cinsel aktiviteyle ilgisi olduğunda önemli olan bir denge ve kalça flexor hareketliliği sağlayarak yardımcı olurlar. Lunges yapmak, aynı zamanda biraz daha uzun süre tutmanıza izin vererek dayanıklılığınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Squats – Squats, libidoya enerji katarak orgazmı daha yoğun hale getirebilecek pelvik bölgedeki kan akışını artırır. Seks geliştirmek için inanılmaz bir egzersiz yapıyorlar çünkü squat yaparken üst beden veya alt bedeninizde daha güçlü bir itme için alt bedeninizi güçlendireceklerdir.

İtmeli- İtmeli-ups dayanıklılığı arttırır ve üst vücudunuzu ve çekirdeğinizi güçlendirir. Eğer bunları düzenli olarak yapmayı taahhüt ederseniz, cinsel ilişki süresince güçlü bir saldırı ve toplam çekirdeğiniz ve üst vücut gücünüzü sürdürme kabiliyetinizde fark görürsünüz. Günde birkaç tane şınav çok uzun sürebilir ve yatak odasında daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olabilir.

Bekletilen Kelebek Pozisyonu – Cinsel aktivite sırasında sürekli gerilen ve meydan okunan kaslara yakından dikkat etmek önemlidir. Geri döndürülen kelebek pozu, iç uyluklarınızı ve kalçanızı gevşetmeye yardımcı olacak önemli bir esneme. Egzersiz programınıza kelebek germek ekleyerek, güçlü olacaksınız, gevşenecek ve harekete geçmeye hazırsınız!

Plank Pose – Tutulan plank poz, yatak odasında dayanıklılık ve dayanıklılığı artırmanın en etkili yollarından biridir. Pervazları yapmak çekirdeğinizi güçlendirmeye yardımcı olur, bu da pürüz gidermeye yardımcı olur ve yaralanmayı önlemek için sırtınızı destekler. Plank pozisyonundayken kas gruplarınızın her birine aktif olarak katılırsanız, vücudunuzun tamamı gözle görülür bir iyileşme görür ve toplam dayanıklılık seviyenizi artıracaksınız.

Kegels – Kegels, hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir seks egzersizidir. İdrarınızın akışını durdurmanıza yardımcı olan kaslarınız olan PC kaslarınızı tonlandırarak ve güçlendirerek dayanıklılık ve kontrolü geliştirirler. Kegels aynı zamanda erine sert sertliği destekleyen ve boşalmanın arkasındaki gücünü sağlayan kaslar olan perineal kasları güçlendirmeye yardımcı olur. Kegels, sadece pelvik sağlık sorunlarını iyileştirmek değil aynı zamanda cinsel yaşamı geliştirmek için de önerilir. Kontrolü sağlamak ve daha yoğun orgazm kurmak için önemli bir egzersiz. Ereksiyon bozukluğunu hafifletmeye yardımcı olabilirler ve erkekler bu kasları hemen orgazmdan önce kasılarak boşalmayı erteleyebilirler.

Stabilite topu vuruşları – Bu tür çarpmalar, çekirdeğinizi güçlendirirken dengeyi ve dengeyi geliştirir. Daha güçlü bir çekirdek, çeşitli cinsiyet pozisyonlarında dengeyi geliştirme becerinizi geliştirirken itme kabiliyetinizi geliştirir ve sırtınızı güçlendirir (genellikle seks sırasında yaralanabilir). Üstelik, topun üstünde değilken o zamanları taklit eder.

Oturma oturumu uzatma – Bu gün ve yaş insanlar, işe gidip gelen arabada ister bir masada ya da bir kanepede otursalar da, zamanın çoğunu otururlarken, belin altındaki kasların birçoğu daralır. Bir yayılma gerilmesi yapmak, artmış sansasyon ve daha iyi orgazm anlamına gelen kan akışını pelvik ve kasık bölgesine geri getiren şeyleri gevşetir. Ayrıca, yatak odasında biraz daha maceracı pozisyonlar yapmanızı sağlayacak mükemmel bir iç uyluk esnemesi.

Aralıklı eğitim – Arazinin dışında, evin içindeki merdivenleri kullanarak veya bir koşu bandında veya hatta çevrenizde bisiklet kullandığınız zaman aralıklarla yapabilirsiniz. Bu kadar çok seçenek vardır. Aralıklı eğitim yapmak, dayanıklılığı artıracak ve dayanıklılığınız daha iyi cinsel performans için daha uzun süre devam etmenizi sağlayacaktır.

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Hem kadınlar hem erkekler tatmin edici seks hayatları arzuluyor. Başarılı bir cinsel ilişki parçası dayanıklılıktır. Ortaklar birbirlerini memnun etmek isterler ve bu, her ikisinin de yerine getirilebilmesi için yeterince uzun sürer. Güçlü cinsel bir ortak olmak bazı işler gerektirir. Sevgilinizi ve kendinizi memnun edebilmeniz için cinsel dayanıklılığınızı toplayın.

Ön sevişimi yalnızca başlangıcından ziyade sevişmenin önemli bir parçası olarak kabul edin. Bırakın ikiniz arasında heyecan olsun. Çocuğunuzun genel dayanıklılığını artırmak için ön sevişimi de içeren sevişme alanlarının tümünde pratik yapın. Hem erojen hem de erojen olmayan bölgelerin tadını çıkarmaya zaman ayırın ve rahatlayın.

Orgazm yakınken nefeslerinizi yavaşlatın. Hem erkekler hem de kadınlar, bilinçli olarak nefes kalıplarını kontrol ederek bir doruk noktasını erteleyebilirler. Tabii ki orgazmı geciktirdiğinizde cinsel deneyim o kadar uzun olur ki, bu tekniği uygulayarak kalıcılığınızı artırabilirsiniz.

Cinsel ilişki sırasında cinsel organlara ilaveten diğer vücut parçalarına da dikkat edin. Bu, doruk noktasını eritebilir ve tecrübenizi uzattığınız zaman bile zevkinizi artıracaktır. Fikir, her oturumda size daha uzun süre dayanmanıza yardımcı olmak için harekette daha fazla vakit geçirmektir.

Düzenli bir egzersiz programı geliştirin. Haftada en az beş kez, günde yarım saat süreyle orta bir hızda çalışmak kalp de dahil olmak üzere kaslarınızı güçlendirecektir. Fiziksel aktivite de depresyon ve stresle mücadele edecektir. Başka bir deyişle, bedeniniz ve zihniniz daha güçlü olacak; bu da yatarken daha uzun süre yardımcı olacaktır.

Kegel egzersiz yapın. Bu idrar akışını durdurmak için kullanılan pelvik taban kası ile müdahale ve rahatlatmayı içerir. Bu eylem, PC kasları olarak da bilinen puboccoccygeus kasını çalıştırır. PC kasının müdahale hissine alıştığınızda egzersizi idrar yapmadan gerçekleştirebilirsiniz. Hem erkeklerde hem de kadınlarda daha güçlü bir PC kasınız cinsel deneyiminizi geliştirecek ve size daha fazla kontrol sağlayacaktır.

Cinsel dayanıklılığınızı oluşturmak için sağlıklı bir yaşam tarzı tasarlayın. Sağlıklı gıdaları ılımlı miktarlarda tüketin, çok su içerek susun, meşhur bir “iyi saat” de yatın ve gereksiz komplikasyonları bırakın ve her gün güldüğünüz şeyler bularak stres azaltmayı öğrenin.

İpuçları

Erkek boşalmayı ertelemeye yardımcı olmak için sevişme sırasında kadının en üst sıraya girmesine izin verin. Her iki eşin de cinsel dayanıklılığı arttırmasına yardımcı olmak için bu konumu sık sık uygulayın.