Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL Ürün Görseli

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Ülkemiz de seks alışkanlıkları !Ülkemiz de seks alışkanlıkları !

Bu yazımız da sizlere DTK’nın Türkiye genelin de yaptığı güvenli seks araştırmasının bazı sonuçların dan söz edeceğiz.

  • İlk cinsel deneyim yaşı ülkemiz de 18 yaşın altın da yaşanmaktadır. 16-18 yaş arasın da yaşıyoruz diyenlerin oranı %35 olarak karşımıza çıkıyor. 16 yaş altında ki %18 olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Erkekler de cinsel ilişkiye girmek için aşık olmak gerekmiyor. Seks için aşk gerekir mi ? Sorusuna erkek ve kadın farklı cevaplar veriyor. Kadınların %62 si evet derken erkekler de bu oran sadece %18 olmaktadır.
  • İlişki de her zaman ön sevişme büyük önem taşımaktadır. Ön sevişme den daha fazla zevk alanların oranı % 42 iken cinse birleşme den daha fazla zevk alanların sayısı %21 olarak görülmektedir.
  • Fantezi dünyası ise her zaman ankete katılanların profillerine göre büyük değişiklikler göstermektedir. Erkekler genel de her şeyi denemek isterim derken kadınlar da bu oran % 12 olarak görülmektedir. Kadınların en büyük fantezileri arasın da uçakta seks yapmak vardır.
  • Erkekler genel de her yer de, her an cinsellik yaşayacakları belirtseler de kadınlar gece zamanlarına yönelmektedir.

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Cinsel mutluluk nasıl yakalanır ?Cinsel mutluluk nasıl yakalanır ?

Cinsel hayatınız da mutlu olabilmek her zaman sizin eliniz de olan bir durumdur. Ancak bu durumu her iki tarafın da mutlaka istemesi ve anlaması gerekmektedir. Özellikle erkekler cinsel hayatların da çok daha fazla sıkıntı yaşamaya müsaittir.

Erkeklerin kesinlikle cinsel hayatların da mutlu olabilmeleri için bu tarz sorunlar yaşadıkların da sorunu ortadan kaldırabilmek adına yardım almaları gerekmektedir. Ancak bir çok erkek bu problemleri ortadan kaldırmaya kendi başlarına uğraşmaktadırlar. Bu neden ile de işin için den çıkamaz ve ne yazık ki daha büyük bir sorunun içine girer.

Cinsel hayatınız da mutluluğu yakalamak için ilk olarak yapmanız gereken hayatınız da ki bütün olumsuzlukları yatak odanızın dışın da bırakmak olmalıdır.

Stres, sıkıntı, gergin anlar yatak odanıza kesinlikle girmemelidir. Diğer önemli bir konu da partnerlerin her zaman istekleri ve istemedikleri durumları eşleri ile paylaşmaları gerekmektedir. İletişim olmaz ise kimse birbirinin ne istediğini bilemez ve mutluluk ne yazık ki sizlere uzak kalır…

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

İdeal seks nasıl olmalı ?İdeal seks nasıl olmalı ?

Kadın için de , erkek için de ideal seks çok başka fikirler içermektedir. Erkekler genel de ideal seks için tatmin edici bir boşalma düşlerken , kadınlar duygusal yönden tatmin olmayı düşlemektedirler. Bunun nedeni erkek ve kadın hormonları arasın da ki farklılık ve yetiştirilme tarzların dan dolayı meydana gelmektedir.

İdeal seks her ilişki de çok farklılık göstermektedir. Yani bir çifte göre hafta da 1 gün seks yapmak ideal olurken bazı çiftler için ideal iken , bazıları için hafta da 3 kere seks yapmak ideal olan cinsel ilişki olabilir. Bu neden ile cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız bu konu da her hangi bir sınırlama kesinlikle yoktur.

Cinsel mutluluk her zaman o kadar kolay değildir. Bu neden ile cinsel hayatınız da mutluluğu yakalayabilmek adına mutlaka kendinize ideal olan düzenli seks hayatını oturtmanız gerekmektedir.  Özellikle evli olan çiftlerin sistematik olarak ilişkiye girmeleri son derece büyük önem taşımaktadır. Sizlerde düzenli cinsel yaşamın faydaların dan mutlaka yararlanın.

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Sağlıklı cinsellik denge işi !Sağlıklı cinsellik denge işi !

Cinsel sorunlar zamanın da tedavi edilmez ve ele alınmaz ise hem psikolojik olarak sizlere zarar verecek, hem de sizleri ilişkisel anlam da olumsuz olarak etkileyecektir. Cinsellik yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu neden ile cinsel hayatınız da yaşadığınız en ufak bir sorun dahi kişisel olarak sizlere çok olumsuz yönde etki etmektedir.

  Sağlıklı bir cinsel yaşam geçirmek için ilk olarak kişilerin ilişki de mutlaka doyumu yaşamaları gerekmektedir. Cinsellik ile ilgili edinilen yanlış bilgiler ne yazık ki kafanız da çok yanlış bir şema oluşmasına neden olabilir. Bu düşünce şemasının için de genel de korku, kaygı ve mutsuzluk yer almaktadır.

Bu gibi düşünceler den kendinizi kurtararak çok daha mutlu bir ilişki yaşamak için bir çaba harcamanız gerekmektedir. Cinsel hayat da mutlu olmak çok kolayken çiftler cinsel hayatlarını ne yazık ki çıkılmaz bir duruma sokabilmektedir. Cinsel hayatınız da mutlu olmak için mutlaka çaba harcamanız ve buna göre davranmanız gerekmektedir. Mutlu yarınlar için sağlıklı cinsel hayat…

 

Amerikan VİAGRA Hapı – TÜRKİYE Satış Sitesi 39TL

Kadınlar romantizmi, erkekler erotizmi seviyorKadınlar romantizmi, erkekler erotizmi seviyor

Çiftlerin romantik anlam da alışkanlıklar edinmesi cinsel hayatlarına çok iyi gelen bir durumdur. Her insanın için de hem erkeklik , hem de dişilik vardır. Erkekler , erkeklik yönlerini kadınlar ise dişiliğini ön plana çıkarmaktadırlar. Her iki taraf da kendilerini tamamlayarak cinsel hayatlarına devam etmektedir. Çiftlerin bu alan da mutlaka birbirlerini tamamlaması gerekmektedir.

Kadınlar cinsel hayatların da daha çok romantik olarak hayatlarına devam etmektedirler. Erkekler ise kadınlara oran ile erotizm den daha çok hoşnut olmaktadırlar. Duruma göre erkeğin duygusal kadının erotizm olması , duruma göre de tam tersi olması gerekmektedir. Kadınlar yapıları itibari ile duygusal varlıklardır. Erkekler ise kadınlara göre çok daha rahat olarak yetişmişlerdir.

Cinsel hayatınızın en önemli noktası erkeğin kadının duygusallığını, kadının ise erkeğin erotizm sevdasını karşılamaları gerekmektedir. Sizler de cinsel hayatınız da mutlu olabilmek için mutlaka bu eksikleri tamamlayın ve mutluluğu yakalayın.